Inauguracja Jazz Club Akwarium 6 czerwca

Inauguracja Jazz Club Akwarium 6 czerwca

Akwarium – Skwer Hoovera to próba reaktywacji kultowej marki Akwarium Jazz Club, która uchodzi za jedną z najważniejszych inicjatyw kulturalnych w tej części Europy, cieszącą się długą historią na polu popularyzacji muzyki jazzowej. Poza muzycznymi wydarzeniami z udziałem najważniejszych przedstawicieli światowej sceny muzycznej w Akwarium będziecie mogli doświadczyć codziennych aktywności kulturalnych, kierowanych do całych rodzin – od najmłodszych do najstarszych członków rodziny. Poza codziennymi aktywnościami będziecie mogli także zjeść pyszne śniadanie czy obiad w historycznym centrum Warszawy w rozsądnym przedziale cenowym, o którym bardzo często zapominają restauratorzy w tej okolicy.

Inauguracja klubu Akwarium to trzy dni pełne muzyki najwyższej próby – od czołówki polskiej sceny jazzowej po artystów, którzy uchodzą za najważniejszych w szeroko pojętej muzyce elektronicznej. Do Waszej dyspozycji dostępną będą wszystkie pomieszczenia klubowe, a także ‚ogródek’ usytuowany przed wejściem w historycznym sercu Warszawy.

Pierwszy dzień będzie stał pod znakiem JAZZU, czyli brzmień, które stały się charakterystyczne dla marki AKWARIUM. Wystąpi czołówka polskiej sceny muzycznej pod przewodnictwem Andrzeja Jagodzinskiego, a także pojawi się niezwykle specjalny gość, którego tożsamość poznacie po przyjściu na Skwer Hoovera.

Program rozpoczyna Jam Session Band w ogrodzie o godzinie 17.00.

Następnie o godzinie 18.00 otwarcie Akwarium na dolnej sali:

Andrzej Jagodzinski Trio
Akwarium BAND
+ GOŚĆ SPECJALNY

Ogród

Jam Session BAND:

Rafał Dubicki – trąbka

Michał Sołtan – gitara

Michał Załęski – instrumenty klawiszowe

Mateusz Woźniak – kontrabas

Adam Lewandowski – perkusja

—————————————————————
Partnerzy wydarzenia: The Coca-Cola Company, Ben & Jerry’s, PSJ – Polskie Stowarzyszenie Jazzowe, Miasto Stołeczne Warszawa, Grupa Żywiec