Polskie Stowarzyszenie Jazzowe zaprasza na warsztaty Master Class PSJ – 2018

Polskie Stowarzyszenie Jazzowe zaprasza na warsztaty Master Class PSJ – 2018

Polskie Stowarzyszenie Jazzowe zaprasza na warsztaty Master Class PSJ – 2018, adresowane do uczniów i studentów szkół muzycznych oraz do nauczycieli muzyki. W warsztatach wezmą udział wybitni wykładowcy Berklee College of Music oraz wykładowcy ZPSM im Fryderyka Chopina w Warszawie. Warsztaty odbędą się w dwóch edycjach:

– 1-4 sierpnia 2018 – edycja letnia w Chodzieskim Domu Kultury w Chodzieży – z udziałem profesora Berklee College of Music, wybitnego amerykańskiego pianisty, Kevina Harrisa;

– 4-7 listopada 2018 – edycja jesienna w ZPSM im Fryderyka Chopina w Warszawie – z udziałem profesorów Berklee College of Music, wokalistki Cindy Scott oraz trębacza Jasona Palmera.

Program warsztatów obejmuje:

– teorię muzyki jazzowej,

– kształcenie rytmiki jazzowej,

– naukę repertuaru,

– naukę improwizacji,

– elementy historii jazzu,

– przygotowanie koncertu finałowego,

– przesłuchania do stypendiów Berklee.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Osoby chcące wziąć udział w zajęciach proszone są o wysłanie swojego zgłoszenia na adres biuro@psjazz.pl . Decyduje kolejność zgłoszeń.

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Warsztaty Master Class Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego – warsztaty dla młodych muzyków i nauczycieli muzyki zostały dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury